Služby

Naše služby

Ponuka služieb našej spoločnosti

Po dlhoročných skúsenostiach získaných v praxi s rôznymi značkami, sme sa rozhodli ponúkať len najväčšiu kvalitu v oblasti EZS (elektronických zabezpečovacích systémov) a CCTV (kamerové systémy). Naše kritériá kvalitných systémov a riešení spĺňajú značky Jablotron a Satel.

Jablotron - dlhoročný a overený výrobca pochádzajúci z Česka. Ponúka kvalitné produktové portfólio s výborným prepracovaním. Hlavným ťahákom je rozšírená aplikácia MyJablotron, ktorá umožňuje vzidialené ovládanie, servisovanie na diaľku a spravovanie služieb. Samozrejmosťou je prepojenie zabezpečovacieho systému Jablotron s rôznymi systémami SMART domácností.

Satel - cenovo dostupnejšia alternatíva Jablotronu, ktorá nezaostáva v kvalite, ani v možnostiach spravovania a ponúka širokú škálu produktov. Satel odporúčame fanúšikom ovládacích rozhraní s dotykovými displejmi. 

Hikvision - špička medzi kamerami a kamerovými sytémami so širokým záberom rôznych druhov kamier v rôznych cenových kategóriách, špecifikácií a použitia.

Dahua - obľúbená a renomovaná značka kamerových systémov patriaca medzi popredných výrobcov.

SMART domácnosť - používame riešenia od slovenského výrobcu so širokým záberom najznámejších a nejpoužívanejších protokolov za veľmi priaznivé ceny. Ovládajte domácnosť prostredníctvom smartphonu, monitorujte spotrebu energií a s prehľadom šetrite náklady na energie. 

Dochádzkový a prístupový systém - ponúkame široké možnosti riešenia dochádzkových a prístupových systémov od spoločnosti 2N pre firmy a videovrátnikov Hikvision pre bytové a súkromné domy. 

Naše služby

Riešenia na mieru pre každého

We know how important customer experience is fora busines and therefore, we trive to make your company excel in this. Awesome Image

Kamerové systémy

Spoľahlivé a cenovo dostupné káblové prípadne moderné bezkáblové kamerové systémy pre váš domov alebo vašu firmu

Zabezpečovacie systémy

Nainštalujeme kompletný systém zabezpečenia, alarmov, ovládacích prvkov a prepojenia so SMART ovládaním domácnosti

IT riešenia

Navrhneme kompletnú sieťovú štruktúru, servery a prepojíme počítače vo vašej firme do jednej sieti

Naše referencie

Čo hovoria o našej

spoločnosti?

Gabo

SecMont sme oslovili, kvôli instalácií alarmu. Prístup spoločnosti bol veľmi zodpovedný a profesionálny. Celú inštaláciu navrhli a urobili tak ako sme si želali a máme navyše aj nejaké smart riešenia, ktoré nám uľahčujú každodenné fungovanie v domácnosti.

Grizzly Gym

Vďaka kamerovému systému, ktorý sme si nechali nainštalovať spoločnostou SecMont, máme situáciu vo fitness centre pod kontrolou, bez toho aby sme museli mať non-stop personál v priestoroch.

Mototechna Vráble

Inštalácia kamerového systému od spoločnosti SecMont nám uľahčila chod obchodu. Zvýšila sa bezpečnosť objektu a kamerové záznamy nám neraz pomohli pri manipulácii s financiami na predajni. Investícia a nám vyplatila.